Звернення до Голови Служби безпеки України Наливайченка В.О.

Звернення до Голови Служби безпеки України Наливайченка В.О.

Звертаюся до Вас за захистом моїх конституційних прав, так як знаю Вас як чесного, порядного і високоосвіченого людини. Тому саме Вас прошу надати мені і членам моєї родини фізичний захист і забезпечити безпеку життя і здоров’я.

Моє звернення викликано тим, що протягом останнього місяця мною неодноразово встановлені факти, що свідчать про прослуховування моїх мобільних і стаціонарних телефонів, зовнішнього спостереження за мною в місці постійного проживання, а також стеження за моїм автомобілем, яка здійснюється невідомими людьми.

Відразу ж хочу заявити, що ніяких конфліктних ситуацій в сфері комерційної діяльності, яку я здійснюю протягом останніх понад двадцять років, а також з будь-ким з осіб, які співпрацюють зі мною в сфері здійснення підприємницької діяльності, я не маю.

Переконаний, що переслідування здійснюється співробітниками добре підготовлених служб. А мотивами для таких дій є мої політичні і громадянські переконання, так як я противник війни на південному сході України, противник екстремістських дій, вбивств людей під будь-яким приводом. Я є прихильником виключно демократичних методів управління країною і протестую проти будь-якого насильства над людьми. Я також протестую проти обкрадання і знищення української нації, розвалу системи соціальної та медичної допомоги населенню, розвалу економіки держави, в т.ч. середнього і малого бізнесу.

Вважаю, що основною цінністю держави є громадянин цієї держави, його фізична безпека, матеріальне і моральне благополуччя, захист його життя і здоров’я! Саме через таку моєї безкомпромісної позиції проти будь-якого насильства, бандитизму, інформаційного збочення і обману громадян України, проти вбивств людей за політичними і моральним переконанням, невідомими мені особами ведеться підготовка до мого фізичного усунення, простіше сказати вбивства!

Прошу Вас провести розслідування по моїй заяві, встановити особи людей і організацію, яка керує їх протиправними діями, і залучити вищевказаних людей і організацію до кримінальної відповідальності, згідно Кримінального кодексу України.

Громадський діяч, академік
і Віце-президент Академії економічних наук України

А.В. Пешко

0 Понравилось?