Звернення до Генерального прокурора України Шокіна В.М.

Звернення до Генерального прокурора України Шокіна В.М.

Шановний Вікторе Миколайовичу, звертаюся до Вас, як до гаранта законних прав і свобод людини в нашій державі, за допомогою з надання фізичного захисту і безпеки мене і моєї сім’ї.

Протягом останнього місяця мною неодноразово встановлені факти, що свідчать про прослуховування моїх мобільних і стаціонарних телефонів, зовнішнього спостереження за мною в місці постійного проживання, а також стеження за моїм автомобілем, яка здійснюється невідомими людьми.

Відразу ж хочу заявити, що ніяких конфліктних ситуацій в сфері комерційної діяльності, яку я здійснюю протягом останніх понад двадцять років, а також з будь-ким з осіб, які співпрацюють зі мною в сфері здійснення підприємницької діяльності, я не маю.

Переконаний, що переслідування здійснюється співробітниками добре підготовлених служб. А мотивами для таких дій є мої політичні і громадянські переконання, так як я противник війни на південному сході України, противник екстремістських дій, вбивств людей під будь-яким приводом. Я є прихильником виключно демократичних методів управління країною і протестую проти будь-якого насильства над людьми. Я також протестую проти обкрадання і знищення української нації, розвалу системи соціальної та медичної допомоги населенню, розвалу економіки держави, в т.ч. середнього і малого бізнесу.

Вважаю, що основною цінністю держави є громадянин цієї держави, його фізична безпека, матеріальне і моральне благополуччя, захист його життя і здоров’я! Саме через таку моєї безкомпромісної позиції проти будь-якого насильства, бандитизму, інформаційного збочення і обману громадян України, проти вбивств людей за політичними і моральним переконанням, невідомими мені особами ведеться підготовка до мого фізичного усунення, простіше сказати вбивства!

Прошу Вас провести розслідування по моїй заяві, встановити особи людей і організацію, яка керує їх протиправними діями і залучити вищевказаних людей і організацію до кримінальної відповідальності, згідно Кримінального кодексу України. Також, повторно прошу забезпечити безпеку мого життя і життя членів моєї сім’ї.

Громадський діяч, академік
і Віце-президент Академії економічних наук України

А.В. Пешко

0 Понравилось?