Аграрний сектор перетворюють на банкрут

Аграрний сектор перетворюють на банкрут

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРОВІ ПОРОШЕНКО, ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА І ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Остання галузь економіки України, яка до теперішнього часу забезпечувала надходження в країну іноземної валюти, а також давала роботу і годувала мільйони українських селян і всіх громадян України, сьогодні по-варварськи унічтожаетсяПравітельством, Президентом і Верховною Радою України.

Після прийняття злочинних законів щодо сільського господарства України (що було зроблено в процесі прийняття бюджету на 2016 рік), введені катастрофічні податки на імпорт сільськогосподарської техніки, запасних частин до неї, на імпорт насіння найбільш передових світових гібридів насіння, кукурудзи і т.д. Також був введений додатковий ПДВ і на всі засоби захисту рослин та інші товари, які є невід’ємною частиною сільськогосподарського виробництва. Паралельно, Парламент під тиском Прем’єр-міністра України Яценюка і після підписання Президентом України Порошенко прийняв закони, які оподатковують на додану вартість також і саму продукцію сільгоспвиробників.

За всю історію незалежної України з 1991 року це перше Уряд і Президент, а також інтелектуально і морально повністю деградований Парламент, які підняли сокиру над останньою надією українського народу і, в особливості українського села, сокиру смерті для українських громадян.

В результате введенных налогов все до нынешнего момента ликвидные и высокорентабельные производства станут банкротами в течение ближайших 6 месяцев! Вместе с разрушением больших, средних и малых фермерских хозяйств происходит необратимое разрушение той материальной базы, за счет которой жило до настоящего времени украинское село. К большому сожалению, украинские селяне поймут это только в августе-сентябре месяце, когда аграрные предприятия начнут массово банкротиться.

Це призведе не тільки до втрати основного експортного потенціалу України, а й до втрати поставок українського продовольства в торгові мережі наших міст і сіл. З великим жалем доводиться констатувати, що в результаті недалекоглядної і злочинної політики держави, що дозволяє ввезення в країну імпортного м’яса свинини і великої рогатої худоби, вже практично на 97% зруйновані всі раніше високопродуктивні свиноферми і ферми для великої рогатої худоби як молочного, так і м’ясного напряму . В результаті цього сьогодні українці навіть не підозрюючи цього купують на ринках і в магазинах м’ясо імпортного походження (більш дешеве, однак і набагато менш якісне, вирощене з застосуванням великої кількості різних стимуляторів росту, що робить це м’ясо не тільки не корисним, а й вкрай небезпечним з точки зору виникнення віддалених побічних ефектів у вигляді збільшення кількості онкологічних захворювань, аутоімунних, гормональних та інших хвороб, природа яких на сьогоднішній день навіть не зрозуміла з позиції сучасної вітчизняної і світової медицини).

Навіть високорентабельні в минулому виробники курячого м’яса і яєць несуть важкі втрати в результаті руйнівної і навмисно згубної політики, як українського Уряду, так і міжнародних порадників (типу Міжнародного валютного фонду, Європейського банку реконструкції і розвитку та інших європейських і американських “доброзичливців”).

Українські виробники жорстоко покарані і обмануті через свою наївною і довірливою позиції, коли вони розраховували на численні обіцянки Держдепартаменту США і Європейського союзу про забезпечення українським агровиробникам максимального сприяння в просуванні української аграрної продукції на європейські, американські та інші ринки. В кінцевому рахунку, нас всіх обдурили. Тільки один Миронівський хлібопродукт, який виробляв 1 млн. 200 тис. Тонн курячого м’яса на рік, з яких близько 400 тис. Тонн експортував в одну тільки Росію, після закриття російських ринків несе колосальні втрати. Багатообіцяючий Європейський союз надав Україні загальну квоту на куряче м’ясо в розмірі всього лише 16 тис. Тонн в рік. На решту м’ясо введений податок в розмірі 1 тис. Євро на кожну тонну м’яса, що робить українське м’ясо непродаваемим, конкурентно здатним на європейських ринках.

Ось вам наочні результати входження України в Європейський союз, а також результати авантюрної політики Кабінету міністрів України на чолі з його Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Викликає подив і обурення політика міністра сільського господарства України А. Петренко, який з екранів телевізорів розповідає українському народу про, нібито, величезні досягнення в своїй діяльності. Про якісь величезних кредитах в розмірі 100 або менше млн. Гривень, в той час як, я думаю, він і все економічно розвинені аграрії прекрасно розуміють, що для сільського господарства України сьогодні потрібна матеріальна допомога в розмірі десятків мільярдів гривень, для того щоб стабілізувати та розвивати економіку аграрного сектора, тобто, розмови про якийсь копійчаної допомоги селу виглядають цинічно і по-блюзнірському!

Аграрії України звертаються до Президента України, Верховної Ради і, перш за все, до Комітету Верховної Ради з аграрних питань, де працюють нечисленні, але дійсно висококваліфіковані та досвідчені керівники в аграрній сфері, такі як, наприклад, Леонід Петрович Козаченко, з проханням і останньою вимогою негайно скасувати податок на додану вартість на всі ввезені з імпорту витратні компоненти життєво необхідні для забезпечення нормального аграрного виробництва, хоча б у сфері рослинництва, але також надзвичайно важливим & mdash; заборонити імпорт свинячого і яловичого м’яса іноземного походження. А також надати максимально сприятливі умови для розвитку українського тваринництва і птахівництва!

Якщо Президент України, Прем’єр-міністр і Верховна Рада негайно не скасують руйнують село податки і численні побори, не припинять підвищувати ціни на електроенергію, газ та інші енергоносії, Україна чекає соціальний вибух, який почнеться в селах України, а закінчиться в її столиці – місті Києві. Цей стихійний бунт знову призведе до нелегітимної зміни керівництва держави (так званої нової революції чи новому майдану, або нового перевороту), що відкине Україну ще на десятиліття в темряву хаосу, бідності, розгулу збройної злочинності і загибелі української нації!

Ми, аграрії України, Президент України, Прем’єр-міністр, Верховна Рада повинні негайно розглянути пропозиції Комітету Верховної Ради України з аграрних питань і прийняти їх як керівництво до негайної дії, негайно скасувати злодійські податки, прийняті Верховною Радою України у 2016 році!

Україна не має права повторювати важкі сторінки своєї історії і допустити голодомор і розруху вже не 1933 року, а 2016-2017 р.р.!

Громадський діяч, академік
і Віце-президент Академії економічних наук України

А.В. Пешко

0 Понравилось?