Порошенко назвав «Північний потік» «троянським конем» Кремля проти європейської енергобезпеки

https://relrus.ru/206721-poroshenko-nazval-severnyy-potok-troyanskim-konem-kremlya-protiv-evropeyskoy-energobezopasnosti.html

12 сер 14:39

Проект «Північний потік-2» передбачає будівництво двох ліній газопроводу загальною потужністю 55 млрд. кубометрів газу на рік.

Новина інформує Годину Пік посилаючись на сторінку Порошенко в Фейсбуці.

Український президент Петро Порошенко закликав Європу звільнитися від «кремлівських чар» і відстоювати свою енергетичну безпеку на тлі продовження реалізації проекту «Північний потік — 2».

Президент України Петро Порошенко у зверненні до європейських партнерів назвав газопровід «Північний потік-2» «троянським конем» РФ. Порошенко назвав газопровід «троянським конем» Кремля.

В кінці липня в Німеччині почалася укладка перших труб «Північного потоку — 2». Віце-президент Академії фінансових наук України Анатолій Пешко до цього оголосив, що для країни запуск нового проекту цілком може стати катастрофою.

Нагадаємо, що в середині весни нинішнього 2018 р. «троянським конем» «Північний потік — 2» вже називав керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв. При цьому, український лідер не приділяє увагу тому, що напередодні СОТ підтримала Російську Федерацію в суперечці з ЄС щодо 3-го енергопакету. Справа в тому, що Данія залишилася єдиною країною, яка ще не видала дозвіл на будівництво «Північного потоку — 2». Він навіть іменував його троянським конем РФ.

У столиці РФ не один раз оголошували, що будівництво газопроводу — комерційний проект. Ні, вважає фахівець, це санкційне тиск, спочатку, потрібно самим Штатам. Одна з основних його цілей — припинення транзиту газу через Українську державу, що призведе до того, що Київ втратить 10% надходжень до бюджету.