In

Пешко-Медведчуку: з вашим звільненням настане звільнення всього народу України від негідників

Пешко-Медведчуку: з вашим звільненням настане звільнення всього народу України від негідників

Академік і перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко привітав Віктора Медведчука з днем народження.

Шановний Вікторе Володимировичу!

Вітаю Вас з днем народження! Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя Вам і вашій родині, Вашим рідним і близьким. Довгих 120 років життя, які будуть більш життєрадісними і світлими для Вас, вашої дружини і Ваших дітей!

Царство темряви, яке сьогодні панує над Україною скоро пройде і духовно здорові люди, такі як ви і Ваші рідні і друзі піднесуть з того хаосу і свавілля в якому, живе сьогодні весь нещасний український народ!

Є прописна істина пил піднялася до небес так і залишиться пилом, а алмаз кинутий в пил і бруд і навіть розтоптаний, так і залишиться алмазом!

Вашу честь і людську гідність намагаються втоптати в бруд, однак, як свідчить народна мудрість — алмаз завжди залишиться алмазом!

Я бажаю вам скоріше вийти на світ і скинути з себе кайдани, які наділа на Вас влада людей незнаючих поняття честі, людської гідності, совісті і порядності!

Я сподіваюся, що разом з Вашим звільненням настане звільнення всього народу України, від захопили в нашій країні владу, негідників, аферистів, пройдисвітів і м’яко кажучи «недалеких людей», які наївно думають, « що творить зло не буде покараний Богом і людьми» !

Шановний Вікторе Володимировичу ще раз, сердечно бажаю Вам, вашій дружині, Вашим дітям довголіття, здоров’я, щастя і процвітання!

З глибокою повагою.

Громадський діяч,

академік  і Перший віце-Президент

Академії економічних наук України

А. В. Пешко