Анатолій Пешко: В самій бідній країні багатий президент

https://ukranews.com/news/563684-anatolyy-peshko-v-samoy-bednoy-strane-samyy-bogatyy-prezydent

17 ТРАВНЯ 2018, ЧЕТВЕР, 16:50

Громадські діячі та експерти в ході прес-конференції в прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” обговорили поточну політичну, економічну ситуацію в Україні та підписали звернення до лідерів та політиків держав Європи та Америки про порушення прав громадян в країні.

Доктор економічних наук Анатолій Пешко зазначив, що тиск на ЗМІ і громадськість в Україні є порушеннями закону.

Також, на його думку, приватизація проходить з грубими порушеннями.

Наприклад, Пешко каже, що вартість відритого акціонерного товариства “Одеський припортовий завод” становить не менше $5 млрд, коли його планують приватизувати за ціною $54 млн.

“Всі цивілізовані країни проводять пологи безкоштовно, доплачуючи колосальні суми сім’ям, які народили дітей, щоб підвищити народжуваність. А наша країна дійшла до того, що створила ситуація, коли породіллі повинні платити за пологи. Це саме блюзнірське злочин проти української родини”, – заявив доктор наук.

Експерт з питань безпеки Сергій Шабовта вважає, що молоде покоління в Україні стикається з пресом радикальних націоналістичних настроїв і в теж час шукає шляхи самореалізації за кордоном країни.

“В Україні немає демократичних перспектив. Держава являє собою набір цинічних імітаційних систем, які успішно паразитують на власних злочинних механізмах. Все це призведе до зростання нового “Втраченого покоління”, – заявив Шабовта

Президент міського громадського об’єднання “Фонд Пантелеймона Цілителя” Юрій Воробйов, народна артистка Раїса Недашківська і віце-президент Академії економічних наук Микола Білопольський у своїх виступах відзначали погіршення у всіх сферах діяльності в Україні і заявляли, що дії уряду порушують закон країни.

Також у ході виступу всі учасники підписали звернення до лідерам та політикам країн Європи та Америки, серед яких значаться Президент США Дональд Трамп, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Європейської Ради Дональд Туск, з описом ситуації в країні і порушенням прав українців.