Український економіст назвав геноцидом політику Києва

https://riafan.ru/1009526-ukrainskii-ekonomist-nazval-genocidom-politiku-kieva

14:08 21 Грудня 2017 / Оновлене: 14:10 21 Грудня 2017

Український економіст назвав геноцидом політику КіеваGlobal Look Press / Sergii Kharchenko / Колаж
Київ, 21 грудня. Політика, яку проводять українські влади, є геноцидом народу, про це свідчать усі реформи, які проводить Київ, вважає віце-президент академії економічних наук України Анатолій Пешко.

Про це він повідомив в ефірі українського телеканалу «Лот».
«Це дійсно геноцид нашого народу, він проявляється у всіх речах. Це стосується буквально всіх реформ, які вводять наша влада – медична реформа, реформа освіти, судова, пенсійна, міліцейська і інші », – сказав Пешко.

Економіст нагадав, що через Київ багато українців стикаються з труднощами при бажанні відвідати друзів і родичів в Донбасі: через те, що транспортний співвідношення з республіками Україна перервала, їм доводиться їхати в об’їзд через територію РФ.

Український економіст назвав геноцидом політику КіеваGlobal Look Press / Jaap Arriens / ZUMAPRESS.com
Пешко зазначив, що підсумок всіх нововведень української влади один: реформи призводять до подальшого погіршення рівня життя громадян і положення в країні в цілому.

«Простіше кажучи, йде відвертий геноцид, він проявляється буквально у всьому», – підсумував Пешко », – уклав експерт.

Нагадаємо, у вересні українська влада прийняла викликав широкий резонанс закон «Про освіту», який заборонив вести навчальний процес на всіх мовах, окрім української, з п’ятого класу. У грудні Венеціанська комісія назвала цей закон свідчить про дискримінацію національних меншин і російськомовного населення України.

Київ почав військову операцію проти Донецької і Луганської народних республік навесні 2014 року, після того, як ДНР і ЛНР оголосили про свою незалежність. За даними ООН, жертвами збройного конфлікту вже стали понад 10 тисяч осіб. Незважаючи на спроби світової спільноти врегулювати ситуацію в Донбасі, ВСУ регулярно проводять обстріли, порушуючи мінські угоди.

Автор: Олексій Громов
# УКРАЇНА # РЕФОРМИ