Україна балансує над прірвою. Академік Пешко закликав українців до мобілізації !

Україна балансує над прірвою. Академік Пешко закликав українців до мобілізації !

У зв’язку із ситуацією зі свободою слова й утиском громадянських прав людини в країні до українців звернувся керівник громадської організації «Захистимо народ та землі України», академік і доктор економічних наук Анатолій Пешко, повідомляє «112 Україна».

 

За його словами, нинішня влада України цинічно зневажає Конституцію і закони України, а також судову систему влади, починаючи від Конституційного суду України і продовжуючи судами нижчих інстанцій. Образа й приниження людської гідності голови і суддів Конституційного суду України і подібне ставлення до суддів інших інстанцій – це грубе порушення Конституції, законів України. Це втручання в діяльність судових органів – ст. 376 Кримінального кодексу України (далі – КК України), спроба захоплення державної влади – ст. 109 КК України.

 

«Поряд із придушенням судової влади відбувається зачищення інформаційного простору. Закриваються не тільки начебто канали народного депутата Віктора Медведчука NewsOne, Zik, “112 Україна”. До цього у подібний спосіб було закрито канали “КРТ”, “Київська Русь”, на черзі телеканал “Наш” та інші теле- і радіокомпанії, які представляють опозиційні сили в Україні і показують українському народу непрофесійні, зате відверто цинічні, незаконні, підтримувані американо-євроатлантичними силами, злочинні дії президента, уряду і якогось незрозумілого, неконституційного органу РНБО. Все це підпадає під статті КК України, а саме: перевищення влади – ст. 365 КК України, зловживання владою – ст. 364 КК України, перешкоджання законній діяльності журналістів – ст. 171 КК України», – зазначає академік.

 

Пешко зауважує, що прикро визнавати, «але всі вищеназвані кризові явища і процеси досі сприймаються в Україні тільки на рівні пасивного споглядання і констатації жалюгідного або навіть катастрофічного стану речей».

 

«Бідність українського народу сягнула небачених масштабів. Її посилює жахливе зростання тарифів на газ, електроенергію, гарячу і холодну воду, зростання цін на інші комунальні послуги, а також падіння купівельної спроможності громадян унаслідок інфляції, викликаної небаченим падінням економіки України. Практично тотальна люмпенізація переважної більшості українців унаслідок важкого економічного становища в країні призвела до високої смертності, захворюваності, низької народжуваності, міграції простих людей та інтелігенції з України. Дивно бачити, що ця ситуація викликала жахливу бідність і неможливість людей забезпечити себе найпростішими, необхідними харчовими продуктами і вже практично недоступними необхідними лікарськими препаратами», – говориться у заяві.

 

«Усвідомлюючи катастрофічну ситуацію в економіці України, розуміючи небезпеку руйнування основ суспільного життя нашої країни, споглядаючи масштаби розумового спустошення і деморалізації народних мас, які поки залишаються жити в Україні, ми повинні закликати до єднання, граничної негайної мобілізації всіх людей, здатних запропонувати альтернативний шлях подальшого розвитку нашої держави. По суті, мова йде про заклик до порятунку, про необхідність швидких і, найімовірніше, надзвичайних перетворень і дій, якими можна зупинити катастрофу, над прірвою якої опинилася і дуже небезпечно балансує держава Україна. Ми повинні негайно бити на сполох, нам потрібні ініціатива, сміливість і тверезий розум! Нам потрібні солідарні дії і непохитна воля! І найбільше – нам потрібна перемога!», – говориться в заяві доктора економічних наук Анатолія Пешка.