In

Російська вакцина може допомогти не тільки при лікуванні COVID-19, але і для лікування інших вірусів грипу – академік Пешко.

Російська вакцина може допомогти не тільки при лікуванні COVID-19, але і для лікування інших вірусів грипу – академік Пешко.

 

https://zik.ua/news/ludyna/rosiiska_vaktsyna_mozhe_dopomohty_ne_lyshe_pry_likuvanni_covid_19_a_i_dlia_likuvannia_inshykh_virusiv_hrypu_akademik_peshko_987464

На сьогодні в Україні немає потужної матеріальної бази для проведення подібних досліджень, керівники держави зруйнували її за останні роки.

Російська вакцина проти COVID – 19 може допомогти для лікування не тільки коронавірусу, але і для лікування інших вірусів грипу, А також може виробляти протипухлинний імунітет. Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив академік, перший президент АЕН України, доктор економічних наук, кандидат медичних наук Анатолій Пешко.
Анатолій Пешко наголосив на необхідності закупівлі російської вакцини проти коронавірусної інфекції, яка набирає в Україні загрозливих масштабів. Зі слів Академіка, враховуючи всі медичні показники, Російська вакцина може бути корисною не тільки в боротьбі проти COVID-19.

“Лікарі різних інститутів розробляють вакцину на основі аденовірусів. Ці віруси, які мають загальні антигенні структури, вони не зовсім однакові, але тим не менш загальні, відповідно, при вірусах використання вакцини з такими антитілами означатиме перезавантаження імунітету. Тобто це означає, що в принципі дана вакцина може допомогти для лікування не тільки коронавірусу, але і для лікування інших вірусів грипу”, – сказав академік.

До того, додав Анатолій Пешко, Російська вакцина проти коронавірусу може виробляти протипухлинний імунітет.
“Тому що вона стимулює ту клітинну систему імунітету, яка відповідає в організмі за захист проти вірусу і проти розвитку різних патологічних і онкологічних клітин”, – додав він.
Вагомою причиною для придбання в Росії вакцини проти COVID-19, зі слів Академіка має стати і те, що в Україні немає потужної матеріальної бази для проведення подібних досліджень.

“На жаль, керівники України за останні роки зруйнували її до такої міри, що наші лікарі не в змозі створити аналогічну вакцину”, – підкреслив Анатолій Пешко.
Він також пояснив своє нещодавне звернення до Президента Зеленського щодо вакцини проти РФ COVID-19. Зі слів Академіка, він запропонував не просто купувати російську вакцину, а об’єднатися з РФ для її подальшого виробництва в Україні.

Нагадаємо, напередодні академік, перший президент АЕН України, доктор економічних наук, кандидат медичних наук Анатолій Пешко закликав президента Володимира Зеленського вирішити питання із закупівлі російської вакцини від коронавірусу або її виробництвом в Україні. Відповідне звернення було оприлюднено публічно.
Також додамо, що раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що понад 180 країн світу, в яких проживає близько 99% населення планети, приєдналися до програми COVAX, за допомогою якої вони повинні отримати вакцину від COVID-19, коли вона з’явиться.