Пешко: якщо не зупинити закон про продаж землі, то вона буде безповоротно втрачена

Пешко: якщо не зупинити закон про продаж землі, то вона буде безповоротно втрачена

Звернення академіка Анатолія Пешко до громадян України, журналістів і громадських діячів.

Текст публікує 112 Україна

Дорогі співвітчизники!

Україна перегортає ще одну зі сторінок своєї трагічної історії! Ця трагедія пов’язана з тим, що в українського народу і його держави вкрадено вже близько 10 млн га орної землі!

Моє звернення до президента України від 23.02.2021 не дало жодних позитивних результатів. Навпаки, після відвідування Адміністрації Президента з даного питання, при виході з Адміністрації Президента, до мене підійшов круглолиций, щільної статури чоловік років п’ятдесяти, голений наголо. Цей чоловік звернувся до мене по імені та по батькові і в ” життєрадісному тоні “сказав мені невелику фразу:” Анатолію Володимировичу, Ви знаєте, ліс любить тишу. Якщо вітер іноді колише його гілки, це викликає невдоволення мешканців лісу”. Це була фраза відверто завуальованої загрози. Свідком даної фрази був супроводжуючий мене мій помічник. Останнім часом на мій мобільний телефон почали приходити дзвінки часто помиляющихся  чоловіків і приходити різного виду ображаючі  і загрозливі СМС-повідомлення з підтекстом, щоб я закрив свій рот.

Я розцінюю це як спроби тиску на мене як на громадського діяча з метою змусити мене припинити боротися за повернення вкраденої землі в державну власність, у власність народу України! Тому, що вартість вкраденої землі за європейськими цінами становить приблизно 700 млрд доларів США!

При сьогоднішньому річному бюджеті України в 38 млрд доларів США ця сума становить 18,5 річного бюджету України!

Це втрата суверенітету України, її територіальної та продовольчої безпеки!

Це крадіжка тієї самої землі, яка полита кров’ю наших дідів і прадідів!

Дорогі співвітчизники! Якщо ви не зупините закон про продаж землі, то наша земля буде безповоротно втрачена! Якщо президент України хоче врятувати Україну, він повинен зупинити закон про продаж землі до того моменту, поки вся вкрадена земля не буде повернута у власність держави і народу України!

Іншого шляху у нас немає!

З тривогою за народ України і вшановуючи пам’ять наших дідів і прадідів ваш

А. В. Пешко