In

Пешко-Медведчуку: з вашим звільненням настане звільнення всього народу України від негідників, які захопили в нашій країні владу.

Пешко-Медведчуку: з вашим звільненням настане звільнення всього народу України від негідників, які захопили в нашій країні владу.

НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ України МЕДВЕДЧУКУ В. В.

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!
Вітаю Вас з днем народження! Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя Вам і вашій родині, Вашим рідним і близьким. Довгих 120 років життя, які будуть більш життєрадісними і світлими для Вас, вашої дружини і Ваших дітей!

Царство темряви, яке сьогодні панує над Україною, скоро пройде, і духовно здорові люди, такі як ви і Ваші рідні і друзі, піднесуть з того хаосу і свавілля, в якому, живе сьогодні весь нещасний український народ!

Є прописна істина-пил, що піднявся до небес, так і залишиться пилом, а алмаз, кинутий в пил і бруд і навіть розтоптаний, так і залишиться алмазом!

Вашу честь і людську гідність намагаються втоптати в бруд, однак, як свідчить народна мудрість – алмаз завжди залишиться алмазом!

Я бажаю вам скоріше вийти на світ і скинути з себе кайдани, які наділа на Вас влада людей, які не знають поняття честі, людської гідності, совісті і Порядності!Я сподіваюся, що разом з Вашим звільненням настане звільнення всього народу України від захопили в нашій країні владу, негідників, аферистів, пройдисвітів і м’яко кажучи “недалеких людей”, які наївно думають, “що творить зло не буде покараний Богом і людьми”!

Шановний Вікторе Володимировичу ще раз сердечно бажаю Вам, вашій дружині, Вашим дітям довголіття, здоров’я, щастя і процвітання!

З глибокою повагою.

Громадський діяч,

академік і перший віце-президент

Академії економічних наук України

А. В. Пешко

Анатолій Пешко