На київській конференції від градуса «зради» на трибуні почали лопатися склянки

https://m.123ru.net/pics/162278256/

24.08.2018 16:07

Ряд українських політиків на початку 90-х років, взявши курс на розрив відносин з Росією, фактично вчинили злочин проти української економіки.

Про це під час конференції на тему «Підсумки 27-ї річниці проголошення незалежної держави Україна» заявив доктор економічних наук Анатолій Пешко, передає кореспондент «ПолитНавигатора».

https://rutube.ru/video/d65c6333834d760b4f188d71543caafb/?ref=logo&bmstart=0

«Великим злочином проти українського народу була роль так званих деяких національних героїв – начебто Чорновола, Павличко, Левко Лук’яненко, Мовчана та інших. Я пам’ятаю, як вони в 90-ті роки скакали по залу Верховної Ради і кричали, що ми годуємо своїм українським салом Росію! Насправді ці люди повністю зруйнували економіку України, тому що вона була на 80 відсотків заинтегрирована в загальну систему взаємозв’язків з усіма республіками Радянського Союзу і, насамперед, Росії», – нагадав економіст.

«Тобто, відразу після того, як вони почали розвалювати відносини між Україною і Росією, ми втратили майже 80 відсотків свого промислового потенціалу», – додав Анатолій Пешко.

У цей час стоїть на трибуні склянку з водою практично вибухнув і розлетівся на шматки.

«Це є одним з найсильніших ударів, який був нанесений по промисловості України в цілому», – вибачившись, закінчив український економіст.

Зазначимо, що подібні містичні курйози вже давно стали буденністю в існуванні сучасної України.