Ми вимагаємо припинити війну на сході України, – Анатолій Пешко

https://ukranews.com/news/570355-my-trebuem-prekratyt-voynu-na-vostoke-ukrayny-anatolyy-peshko

22 ЧЕРВНЯ 2018, П’ЯТНИЦЯ, 18:15

Анатолій Пешко разом з громадськими діячами та ветеранами Великої Вітчизняної війни в ході круглого столу в прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” обговорили політичну та економічну ситуацію в Україні та підписали звернення до уряду з проханням припинити війну на Донбасі.

“Поки в наших дітях буде жити наша пам’ять, залишиться пам’ять про героїв Великої Вітчизняної війни, які поклали життя за нас і наших дітей”, – заявив Пешко на круглому столі в 77 річницю початку Великої Вітчизняної війни.

22 червня в річницю початку Великої Вітчизняної війни учасники круглого столу звернулися до Президента Петра Порошенко, Прем’єр-міністру Володимира Гроймана, голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням припинити провокаційні дії і війну на Донбасі, врегулювати конфлікт і зберегти життя українців.

“Для мене це найтрагічніше, що в річницю початку Великої Вітчизняної війни на Донбасі йде кровопролитна війна”, – заявив Пешко.

Учасники відзначили погіршення політичного та економічного становища в країні. Так, до річниці початку війни ветеранські організації були дискредитовані, назва “Велика Вітчизняна” було заборонено і триває війна на Сході країни.

Також у ході круглого столу член президії Міжнародної армії козацтва” Іван Олійник нагородив Анатолія Пешко зіркою.