З’ясувалося, скільки награбувалa українськa владa

http://deita.ru/ru/news/vyyasnilos-skolko-nagrabili-ukrainskie-vlasti/

24 Серпня 2018, 02:49

Считает деньги

Відомий економіст, член Академії наук України Анатолій Пешко підрахував, скільки мільярдів награбували влади України, повідомляє DEITA.RU.

За підрахунками академіка, при нормальному розвитку бюджет України на сьогодні мав би становити понад 800 мільярдів доларів — а на ділі він складає усього 38 мільярдів: «Люди, які стояли і стоять біля керма української влади, фактично пограбували країну на 760 млрд доларів. І вони ж ще тепер радіють якимось позитивним підсумками незалежності», — обурюється академік.

Як пише РИА ФАН, він навів і ряд інших цифр – за даними АНУ, сьогодні в країні реально проживає не більше 33 млн українців — замість 52 млн. у 1991 році. За минулі роки країна повністю втратила космічну галузь, ВПК, левову частку промисловості, а сільське господарство стрімко деградує. На сьогоднішній день Україна, вважає експерт, є найвідсталішою країною Європи і при цьому стрімко регресує.

Крім того, за даними Пешко, сьогодні 80% українців живуть за межею бідності, 40% громадян регулярно недоїдають, а 20% взагалі голодують. Проте влада не звертають уваги на ці процеси, внаслідок чого потік мігрантів з країни зростає в геометричній прогресії.

Таїсія Масін