In

Зеленського закликали відправити до Росії Медведчука для закупівлі вакцини від коронавірусу

Зеленського закликали відправити до Росії Медведчука для закупівлі вакцини від коронавірусу

Таку ініціативу проявив депутат Верховної Ради Ренат Кузьмін.

https://live24.ru/v-mire/39388-zelenskogo-prizvali-otpravit-v-rossiju-medvedchuka-dlja-zakupki-vakciny-ot-koronavirusa.html

Володимиру Зеленському слід негайно направити керівника Політичної ради партії “опозиційна платформа – за життя” (ОПЗЖ), депутата Верховної Ради Віктора Медведчука в Росію для переговорів з метою виробництва вакцини від COVID-19 на Україні, – заявив депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

Політик мотивував свою ініціативу недавнім успіхом Медведчука в переговорах про постачання вакцини з Російської Федерації. На думку Кузьміна, такий крок необхідний «для порятунку українців».

Перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко також клопоче про залучення Віктора Медведчука до переговорів з РФ для укладення угоди про закупівлю вакцини “Супутник-V”. Пешко вважає, що Україні слід прийняти “єдине правильне рішення і закупити у Росії максимальну кількість доз для вакцинації громадян України з метою припинення поширення вірусної інфекції”.

За прогнозами українських вчених, до кінця місяця в державі буде виявлено близько 200 тисяч нових випадків інфікування COVID-19. Так, фахівці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України заявляють, що до кінця листопада загальна кількість епізодів зараження інфекцією в країні досягне позначки в 738 тисяч людей, що майже на 200 тисяч перевищує офіційний прогноз. Також вчені вважають, що за цей термін вірус віднесе життя ще 3100 українців, а їх загальна кількість складе близько 12 800 чоловік.

Раніше LIVE24 повідомляло про зараження коронавірусною інфекцією президента України Володимира Зеленського. За словами політика, на даний момент він відчуває себе добре, проте тест на вірус виявився позитивним.