In

Звернення Академіка Анатолія Пешко до громадян України, журналістів та громадських діячів!

Звернення академіка Анатолія Пешко

Оригінал – на сайті “Кореспондент

Звернення Академіка Анатолія Пешко до громадян України, журналістів та громадських діячів!

Дорогі співвітчизники!

Україна перегортає ще одну зі сторінок своєї трагічної історії! Ця трагедія пов’язана з тим, що в українського народу і його держави вкрадено вже близько 10 млн га орної землі!

Моє звернення до президента України від 23.02.2021 не дало жодних позитивних результатів. Навпаки, після відвідування Адміністрації президента з цього питання, біля виходу з Адміністрації президента, до мене підійшов круглолиций, щільної статури чоловік років п’ятдесяти, голений наголо. Цей чоловік звернувся до мене на ім’я та по батькові і в “життєрадісному тоні” сказав мені невелику фразу: “Анатолію Володимировичу, Ви знаєте, ліс любить тишу. Якщо вітер іноді колише його гілки, це викликає невдоволення мешканців лісу”. Це була фраза відверто завуальованої загрози. Свідком цієї фрази був мій помічник, який супроводжував мене. Останнім часом на мій мобільний телефон почали надходити помилкові дзвінки чоловіків і надходити різні образливі й загрозливі СМС-повідомлення з підтекстом, щоб я закрив свого рота.

Я розцінюю це як спроби тиску на мене як на громадського діяча з метою змусити мене припинити боротися за повернення вкраденої землі в державну власність, у власність народу України! Тому що вартість вкраденої землі за європейськими цінами становить приблизно 700 млрд доларів США!

За сьогоднішнього річному бюджету України у 38 млрд доларів США ця сума становить 18,5 річного бюджету України!

Це втрата суверенітету України, її територіальної та продовольчої безпеки!

Це крадіжка тієї самої землі, яку полито кров’ю наших дідів і прадідів!

Дорогі співвітчизники! Якщо ви не зупините закон про продаж землі, то нашу землю буде безповоротно втрачено! Якщо президент України хоче врятувати Україну, він повинен зупинити закон про продаж землі до того моменту, поки всю вкрадену землю не буде повернуто у власність держави і народу України!

Іншого шляху у нас немає!

З тривогою за народ України та вшановуючи пам’ять наших дідів і прадідів ваш

А. В. Пешко