Звернення академіка Анатолія Пешко до громадян України, журналістам та громадським діячам!

Звернення академіка Анатолія Пешко до громадян України, журналістам та громадським діячам!

Дорогі співвітчизники!

 

Україна перегортає ще одну зі сторінок своєї трагічної історії! Ця трагедія пов’язана з тим, що в українського народу і його держави вкрадено вже близько 10 млн га орної землі!

Моє звернення до президента України від 23.02.2021 не дало ніяких позитивних результатів. Навпаки, після відвідин Адміністрації президента з даного питання, при виході з Адміністрації президента, до мене підійшов кругловидий, щільної статури чоловік років п’ятдесяти, голений наголо. Цей чоловік звернувся до мені по імені та по батькові і в «життєрадісному тоні» сказав мені невелику фразу: «Анатолію Володимировичу, Ви знаєте, ліс любить тишу. Якщо вітер іноді колише його гілки, це викликає невдоволення мешканців лісу ». Це була фраза відверто завуальованій загрози. Свідком цієї фрази був супроводжуючий мене мій помічник. Останнім часом на мій мобільний телефон почали приходити дзвінки часто помиляються чоловіків і приходити різного виду ображають і загрозливі СМС-повідомлення з підтекстом, щоб я закрив свій рот.

Я розцінюю це як спроби тиску на мене як на громадського діяча з метою змусити мене припинити боротися за повернення вкраденої землі в державну власність, у власність народу України! Тому, що вартість вкраденої землі за європейськими цінами становить приблизно 700 млрд доларів США!

При сьогоднішньому річному бюджеті України в 38 млрд доларів США ця сума становить 18,5 річного бюджету України!

Це втрата суверенітету України, її територіальної і продовольчої безпеки!

Це крадіжка тієї самої землі, яка полита кров’ю наших дідів і прадідів!

Дорогі співвітчизники! Якщо ви не зупините закон про продаж землі, то наша земля буде безповоротно втрачена! Якщо президент України хоче врятувати Україну, він повинен зупинити закон про продаж землі до того моменту, поки вся вкрадена земля не буде повернута у власність держави і народу України!

Іншого шляху у нас немає!

З тривогою за народ України і вшановуючи пам’ять наших дідів і прадідів ваш

А. В. Пешко