In

В Україні назвали відмову від російської вакцини співучастю у вбивстві громадян

В Україні назвали відмову від російської вакцини співучастю у вбивстві громадян

https://lenta.ru/news/2020/11/20/vaccine/

Відмова  влади України від російської вакцини від коронавірусної інфекції без забезпечення будь-якої альтернативи є співучастю у вбивстві власних громадян, заявив депутат Верховної Ради від “опозиційної платформи – за життя” Олег Волошин в ефірі телеканалу «112 Україна».

Політик зазначив, що Київ міг би запустити виробництво російської вакцини на своїй території за Ліцензією, як у Мінську. Волошин задався питанням про те, як політика може стояти в пріоритеті перед здоров’ям і життям населення.

Депутат також підкреслив, що не всі українці матимуть можливість заплатити за вакцину. “І ми тоді отримаємо взагалі моторошну ситуацію, найгіршу, яку тільки можна уявити”, – додав Волошин.

Раніше перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко закликав президента країни Володимира Зеленського придбати російську вакцину від коронавірусної інфекції»Супутник V”. За його словами, українському лідеру слід дати відповідні розпорядження уряду або про закупівлю готової вакцини, або про придбання у Москви технології для самостійного виробництва.

14 листопада президент Росії Володимир Путін розповів про інтерес десятків країн до російських вакцин від коронавірусу. За словами глави держави, багато «вже висловили бажання налагодити кооперацію з постачання і по спільному виробництву цих препаратів”. Президент Росії також заявив, що вільний доступ до вакцинації повинні мати громадяни всіх держав.

До теперішнього моменту в країні зареєстровані дві вакцини проти COVID-19. Першим реєстрацію пройшов»Супутник V”. 14 жовтня російський лідер оголосив про реєстрацію “Епіваккорони «від центру»вектор”.