In

В Україні вчений закликає Зеленського закупити російську вакцину ” Супутник V»

В Україні вчений закликає Зеленського закупити російську вакцину ” Супутник V»

https://www.gazeta.ru/social/news/2020/11/16/n_15237745.shtml

Перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко у Facebook закликав президента країни Володимира Зеленського закупити у Росії вакцину від коронавірусу “Супутник V”.

“Я знаю Вас, шановний Володимире Олександровичу, як чуйну, добру і гуманну людину, тому звертаюсь саме до вас і прошу вас дати відповідні розпорядження Уряду України для негайного вирішення питання! Або про закупівлю готової вакцини, або про придбання у РФ технології для самостійного виробництва”, – написав Пешко.

За його словами, виробництво “Супутник V” в Україні допоможе охороні здоров’я, врятує життя громадян, посприяє розвитку фармакології, появі робочих місць і підвищенню заробітних плат.

Пешко підкреслив, що українці повинні прийняти правильне рішення і закупити у Росії максимально число доз, щоб зупинити поширення коронавірусу. В Україні коронавірусом заразилося 561 581, видужали 254 653, померли 10 002 людини.

Росія була першою країною в світі, яка зареєструвала вакцину від COVID-19. Препарат був розроблений НІЦЕМ імені Гамалеї спільно з Російським фондом прямих інвестицій. Його назвали»Супутник V”.