В ЕФІРІ УКРАЇНСЬКОГО ТБ ЕКСПЕРТ ЗВИНУВАТИВ ГРОЙСМАНА У НАВМИСНОМУ БАНКРУТСТВІ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВ КРАЇНИ

https://slovodel.com/503903-v-efire-ukrainskogo-tv-ekspert-obvinil-groismana-v-umyshlennom-bankrotstve-gospredpriyatii-strany

Автор: Іван Гог
19:03 11 Листопада, 2017

Віце-президент академії економічних наук України Анатолій Пешко заявив в ефірі українського телеканалу «ЛОТ», що Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та його найближче оточення вирішили довести до банкрутства і скупити за безцінь залишилися українські держпідприємства.

Пешко заявив, що «хитрість нашого прем’єра і всього вищого керівництва України полягає в тому, щоб те державне майно, яке вони ще не встигли розікрасти, вони вирішили продати за те, що залишився час, що залишився до виборів». Автор слів впевнений, що ті залишився підприємства, які вони виставили на приватизацію, в більшості своїй зроблені штучно збитковими, з метою купити їх за копійки і перепродати з величезними баришами. Пешко стверджує, що «так вони робили з одеським припортовим заводом: спочатку заявили про його банкрутство, потім зупинили його і передали в оренду якомусь пану Олександру Ярославському, який не віддає борги.

Віце-президент академії економічних наук України впевнений, що аналогічні справи і з іншими державними підприємствами. Пешко резюмував: «Уряд України навмисне доводить їх до банкрутства, а потім купує за копійки і перепродує з великим баришем».