In

В Академії економічних наук України закликають Зеленського закупити у РФ вакцину ” Супутник-V”

В Академії економічних наук України закликають Зеленського закупити у РФ вакцину ” Супутник-V”

https://112.ua/obshchestvo/v-akademii-ekonomicheskih-nauk-prizvali-zelenskogo-zakupit-u-rf-vakcinu-sputnik-v-557647.html

 

Перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко закликає президента країни Володимира Зеленського закупити у РФ вакцину”Супутник-V”.

“Я знаю Вас, шановний Володимире Олександровичу, як чуйну, добру і гуманну людину, тому звертаюся саме до Вас і прошу вас дати відповідні розпорядження Уряду України для негайного вирішення питання! Або про закупівлю готової вакцини або про придбання у РФ технології для самостійного виробництва. Початок негайного виробництва даної вакцини на вітчизняних фармацевтичних підприємствах, сприятиме не тільки допомозі охороні здоров’я України, а й розвитку фармакологічної індустрії, а значить появі нових робочих місць, підвищенню заробітних плат, як мінімум співробітникам фармацевтичної галузі”, – сказано в його зверненні.

Пешко підкреслив, що українці повинні прийняти єдине правильне рішення і закупити у Росії максимальну кількість доз для вакцинації громадян України з метою припинення поширення вірусної інфекції.

“І порятунку життів найбільш вразливих категорій громадян нашої країни-людей, які хворіють на серцево-судинні захворювання, діабет, з онкологією і т.д. адже це чиїсь дідусі і бабусі, батьки і матері, це члени однієї великої родини-України.

Я закликаю Вас Володимир Олександрович, відкинувши всі політичні розбіжності, подумати про порятунок життів тисяч українців! Адже вони можуть померти від смертоносного вірусу в найближчі місяці. Європейський Союз, незважаючи на режим санкцій проти РФ, може собі  дозволити використання російської вакцини на своїй території. Цю вакцину закуповують такі країни як Ізраїль, ОАЕ, Саудівська Аравія, Угорщина, Бразилія, Китай, Південна Корея, Туреччина, Індія. Чому ж Україна не готова поставити життя людини вище політики?

Вельмишановний, Володимир Олександрович прошу Вас домовитися з Володимиром Путіним, з цього найважливішого для нашої країни питання. Або ж звернутися до Віктора Медведчука, який вже провів переговори з російським керівництвом з приводу закупівлі вакцини.

Всі ми зобов’язані в першу чергу думати про український народ. Політика почекає. Люди хочуть жити. Будь ласка, придбайте вакцину, дайте українцям шанс вижити!”- сказано у зверненні.