In

Вірна вакцина. Чому “Супутник V” вже виправдав всі очікування

Вірна вакцина. Чому “Супутник V” вже виправдав всі очікування

https://baltnews.lt/Russia_West/20201117/1020382096/Vernaya-vaktsina-Pochemu-Sputnik-V-uzhe-opravdal-vse-ozhidaniya.html

Український академік закликав Володимира Зеленського закупити російську вакцину від коронавірусу”Супутник V”.
Президенту України Володимиру Зеленському слід розпорядитися про закупівлю російської вакцини від Covid-19 “Супутник V”, вважає перший віце-президент Української Академії економічних наук Анатолій Пешко.
“Як і іншим країнам, Україні потрібна вакцина від коронавірусу. Сьогодні країни світу домовляються про постачання і спільне виробництво майбутніх вакцин. А багато з них вже уклали контракти з Російською Федерацією, яка вже має розроблену і ліцензовану вакцину “Супутник V”. На цій підставі я вважаю, що застосування російської вакцини для лікування коронавірусу є абсолютно вірною і необхідною дією з боку української влади”, – написав Пешко на своїй сторінці Facebook.
Академік зазначив, що знає українського президента як чуйну, добру і гуманну людину, у зв’язку з чим закликає його дати розпорядження уряду про негайну закупівлю російської вакцини.
“Я закликаю Вас, Володимире Олександровичу, відкинувши всі політичні розбіжності, подумати про порятунок життів тисяч українців! Адже вони можуть померти від смертоносного вірусу в найближчі місяці. Євросоюз, незважаючи на режим санкцій проти РФ, може собі  дозволити використання російської вакцини на своїй території. Цю вакцину закуповують такі країни, як Ізраїль, ОАЕ, Саудівська Аравія, Угорщина, Бразилія, Китай, Південна Корея, Туреччина, Індія. Чому ж Україна не готова поставити життя людини вище політики?”- додав Анатолій Пешко.