Вірменії підготували долю України

https://haqqin.az/news/137670

Наїр Алієв 11 жовтня 2018, 21:14

15 жовтня в Люксембурзі пройде міністерське засідання “Східного партнерства” (ВП) за участю міністрів закордонних справ 28 країн-членів Європейського Союзу, а також України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Білорусі та Вірменії.

Про програму ЄС» Східне партнерство ” давно не було чути, чи не означає майбутня зустріч реанімацію ВП? І чи потрібно це Азербайджану та іншим країнам програми?

Віце-президент Академії економічних наук України, політичний експерт і колишній радник прем’єр-міністра України академік Анатолій Пешко у бесіді з haqqin.az назвав «Східне партнерство» «ласою принадою на жорсткому гачку.

«Східне партнерство» для 28 країн Євросоюзу – це ні що інше, як хороший улов на примітивну наживку. А для країн пострадянського простору, які є партнерами ЄС з так званого “Східного партнерства” – Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, України та Білорусі – це міраж щасливого майбутнього з молочними річками і кисільними берегами.

Однак для таких країн, як Вірменія, Грузія, Молдова і Україна цей міраж вже розсіявся і настала протверезне, важка, а для багатьох навіть трагічна реальність у вигляді економічного розвалу, соціальних потрясінь, аж до найтяжчих військових конфліктів. Одним з найважчих і затяжних є український “Армагеддон”, – вважає Анатолій Пешко.

За словами нашого співрозмовника, ЄС і США сидять абсолютно холоднокровні, жадібні і безжальні прагматики, у яких є одна заповітна мрія – отримати території з їх природними і, почасти, інтелектуальними ресурсами, для посилення своєї економічної могутності та матеріального процвітання.

«При цьому, західні благодійники турбуються лише про особисту наживу і байдуже ставляться до людей різних національностей, які проживають у цих державах, так званого СНД.

Саме перші чотири вищезгадані країни (Вірменія, Грузія, Молдова і Україна) стали жертвами жадібної політики західного світу, де суть східного партнерства полягає лише у грабунку природних та інтелектуальних ресурсів цих країн і доведення населення до жебрацького існування і практично тотального вимирання в результаті нав’язаних їм так званих ліберальних реформ», – зазначає наш співрозмовник.

В якості прикладу він навів Україну, де реформа охорони здоров’я, пенсійна реформа, реформа освіти, судова реформа і реформа правоохоронних органів стали причиною зростання смертності серед населення країни та зменшення народжуваності.

“Зараз смертність в два рази перевищує народжуваність, населення України катастрофічно зменшується. Соціальні умови все більш і більш стають не сумісними з умовами виживання всього українського народу. Тільки Білорусь і Азербайджан, завдяки своєму мудрому і реалістичного керівництву, уникли долі своїх друзів по СНД», – вважає академік.

«Дуже показово прозорливое рішення Олександра Лукашенка, який відмовився від кредитів МВФ, мабуть, розуміючи, що МВФ і Світовий банк – це основні «щупальця» або, прямо скажу, «основні інструменти», за допомогою яких проводиться економічне , а також соціально-політичне руйнування «піддослідних» країн.

Ці процеси здійснюються за рахунок діяльності всередині цих країн різних, так званих, громадських організацій-«грантоїдів», що фінансуються спецслужбами західних країн з метою морально-психологічного розтління суспільства і створення штучно інспіровані громадянських конфліктів, в результаті яких під виглядом так званих кольорових та інших революцій до влади приходять прозахідні і проамериканські режими», – зазначає Анатолій Пешко.

За його словами, президент Азербайджану Ихьхам Алієв, як істинно східний мудрий політик, теж намагається тримати західних «благодійників» на безпечній дистанції, розуміючи, до яких наслідків це може призвести «східне партнерство».

“Думаю, що і для Білорусі, і для Азербайджану, і для Росії, і для Казахстану, для всіх пострадянських країн більш розумно було б розвивати економічне, культурне та наукове та ін. види соціальної співпраці саме в рамках колишнього СРСР. Це може врятувати їх від тієї страшної долі, яка спіткала Україну, Грузію, Молдову, Вірменію і навіть численні країни арабського світу.

Необхідно відродити рівноправне економічне і соціально-політичне співробітництво з усіма країнами-колишніми республіками Радянського Союзу, а також налагодити більш широке та глибоке співробітництво і кооперацію з країнами БРІКС.

Таке широке економічне, соціально-політичне співробітництво з перспективою створення нового глобального економічного союзу з створенням власної міждержавної розрахункової грошової валюти, прив’язаною до золотовалютних і товарних ресурсів цих країн, дозволить ефективно протистояти західному світу і захистити інтереси своїх країн і всіх народів, що проживають на території цих держав від тих кошмарів, які переживають ті країни світу, які зазнали вищезгаданим «кольоровим, рожевим, весняним» та інших революцій-госпереворотам», – резюмував Анатолій Пешко.