Бюджет України міг скласти 1,5 трильйона доларів

https://m.aftershock.news/?q=node%2F687823

02/10/2018 – 06:16

Результат пошуку зображень за запитом "картинка денег"

Україна цілком могла б зараз вільно розпоряджатися бюджетом у розмірі від одного до півтора трильйонів доларів. Для цього їй потрібно було просто не «розвиватися».

Такою думкою з журналістами одного з українських каналів поділився доктор економічних наук Анатолій Пешко, визнавши, що для таких вражаючих економічних успіхів Україні навіть не потрібно було б особливо напружуватися. Однією з найпотужніших республік Радянського Союзу просто треба було залишитися на місці після розпаду СРСР. Не розвиватися далі, бо той розвиток на перевірку виявився такою стрімкою деградацією, якою жодна держава в мирний час не знала.

За словами економіста, якби Україна зберегла на колишньому рівні аграрний і промисловий потенціал, той же рівень виробництва в точному машинобудуванні, авіабудуванні та багато-багато іншого, Київ б зараз розраховував бюджет у розмірі від одного до півтора трильйонів доларів.

В реальності ж Україна має від сили 38 мільярдів доларів. Деградація відбувається просто-таки в геометричній прогресії. З часів союзу рівень розвитку держави впав як мінімум в 26 разів. Тобто, за фактом, Україна щороку своєї незалежності била своєрідний антирекорд, який навіть якщо сильно постаратися, не кожен зможе встановити.

Як відомо, сьогодні Україна існує тільки за рахунок багатомільярдних кредитів західних фінансових структур. І ці борги дуже скоро доведеться повертати, якщо не готівкою, то державним майном і природними ресурсами. Українська деградація досягла свого піку після Майдану, і зараз колись найбагатша республіка завмерла на краю повноцінного банкрутства і розпаду.