Барахтання потопаючого в трясовині: на Україні підбили підсумки року

17:29  28 Грудня 2018

https://riafan.ru/1136543-u-nas-vo-vlasti-kozly-i-barany-akademik-peshko-podvel-itogi-goda-na-ukraine?fbclid=IwAR1LQW5nFZS6NhQ3d2xFOQNy6HyrS6tvmdQ7F68TexcJXWeVNL18cMPJJQA

«У нас во власти — козлы и бараны»: академик Пешко подвел итоги года на Украине

Економічні та соціальні підсумки 2018 року для України в прес-центрі агентства УНІАН підвів один з найбільш авторитетних учених країни — віце-президент Академії економічних наук України, доктор економічних наук Анатолій Пешко. Академік з гіркотою повідомив: нинішня влада веде Україну прямо в прірву, промисловість країни практично зупинена, і ситуація продовжує погіршуватися з кожним місяцем. На оголошенні тривожної доповіді українського Академіка побував кореспондент Федерального агентства новин.

“Мене всерйоз турбує морально-психологічний стан наших громадян. Мої колеги-медики постійно говорять мені, що у більшості пацієнтів, які до них приходять важкі психотравми, — поділився Пешко. — Це — наслідок важкого стресу, який перманентно переживає в останні роки більшість українців. І цей стрес викликаний насамперед соціально-економічними причинами».

Говорячи про підсумки розвитку країни за останні п’ять років, академік Пешко чесно повідомив — ці підсумки воістину жахливі. Сьогодні остаточно ясно, що горезвісний Євромайдан був організований не тільки всупереч інтересам простих українців, але і всупереч інтересам самої держави, вважає академік.

«У той час як переважна більшість громадян живуть далеко за межею бідності, вищі політики дозволяють собі говорити про те, що «економіка в 2018 році зросла на 2,5%». Це — абсолютна, нахабна і цинічна брехня! — обурюється Пешко. – На ділі те, що відбувається зараз в економіці України — борсання потопаючого в трясовині».

На жаль, наша країна давно вже абсолютний банкрут, який навіть не здатний виплатити відсотки за взятими нашою владою кредитами. Причому ці кредити Київ бере у МВФ під казково високий відсоток — 9,7% в рік (в той час як Угорщина бере ті ж кредити під 1,75%).

Як тільки західні кредитори перестануть штучно підтримувати Україну, країну чекає найжорстокіший дефолт».

Анатолій Пешко констатував: після п’яти післямайданних років на Україні проживає менше 35 млн громадян. Тільки за останні роки з країни виїхало понад 13 млн осіб активного населення. Однак точні дані про кількість зниклих приховує Держприкордонслужба України-оскільки зберігати ці відомості в таємниці вигідно чинній владі.

«Я не сумніваюся, що багато бюлетені виїхали з країни і просто померлих людей будуть використані владою в ході майбутніх виборів для організації «вкидань» і підтасовувань, — каже Пешко. — Тому що фальсифікація результатів голосування — єдиний спосіб виграти вибори для нинішньої влади.

Не хочеться нікого ображати, але сьогодні у нас у владі сидять барани і козли, які приносять країні один тільки шкоду. Це відбувається тому, що майже ніхто з цих людей не має уявлення ні про реальній політиці, ні економіці, ні про те, що насправді відбувається в країні. Порошенко і його оточення нескінченно далекі від реальної української дійсності».

За його словами, українська промисловість сьогодні не просто перебуває в занепаді — вона фактично зупинилася.

«Споживання електроенергії в Україні за останні три роки впало вдвічі споживання газу промисловими підприємствами — більш ніж в два рази! – нагадав Пешко про нещадні дані статистики. — І це сталося тому, що багато галузей економіки, ще недавно працювали ефективно, фактично померли. Наприклад, хімічна галузь країни, один з флагманів її економіки, сьогодні лежить в руїнах.

Зупинені заводи з виробництва калійних і мінеральних добрив в Горлівці і Сіверськодонецьку, тому що вони знаходяться в зоні ООС, хімічний завод у Рівному дихає на ладан, а Одеський припортовий завод, який в радянські часи виробляв дві третини світового обсягу азотних добрив, сьогодні змушений працювати у збиток!»

Крім того, повідомив Пешко, нинішня влада практично знищили українську газотранспортну систему, яку в останні роки ніхто не відновлював і навіть не ремонтував. У 2018 році по ній було прокачано, за даними «Нафтогазу України», 87 мільярдів кубометрів “блакитного палива”. А вже наступного року через розвиток інших магістралей російський “Газпром” має намір прокачати по ній лише 10-15 млрд “кубів” газу, що зробить українську ГТС збитковою.

“Поки сусідні європейські країни отримують від Росії газ по 250 доларів за тисячу кубометрів, наші підприємства з волі уряду змушені купувати його майже по 500 доларів. Про який прибуток в даному випадку може йти мова? — обурюється академік. — Нашу промисловість навмисно поставили на коліна, щоб загальмувати економічний розвиток країни і зробити її повністю залежною від Заходу».

Особливо важке становище, за словами академіка Пешка, сьогодні спостерігається в галузі атомної енергетики України.

«У нас во власти — козлы и бараны»: академик Пешко подвел итоги года на Украине

«Кілька атомних електростанцій України сьогодні перебувають у критичному стані, в якому їм не дозволили б працювати в будь-якій нормальній державі, — повідомив він. – На Рівненській і Південноукраїнській АЕС протягом останнього року було вже кілька аварій, тому що енергоблоки на них майже повністю зношені.

І не за горами така аварія, яку влада вже не зможуть приховати, в якій можуть загинути тисячі людей! По суті, сьогодні на карту поставлені життя всіх українців, а також жителів прикордонних районів інших держав.

Але чинну владу це, судячи з усього, не хвилює. Вони повністю згорнули видобуток урану в Рівненській області, знищили підприємства з виробництва цирконієвих трубок в Запоріжжі, і зробили ряд інших дій, щоб поставити атомну галузь на межу катастрофи. По суті, це зрада інтересів України».

Академік Анатолій Пешко резюмував: з ініціативи Заходу і за підтримки “діючих антинародних властей” Економіка України практично розвалена. А самій Україні на найближчу перспективу уготована доля відсталою, злиденної країни, яка буде слабким і залежним сателітом Євросоюзу. І навіть у випадку, якщо нова влада України, які можуть прийти після виборів-2019, візьмуть курс на її відновлення, то цей процес займе у них не менше 12-15 років.