ЛАКОМА НАЖИВКА НА ЖОРСТКОМУ ГАЧКУ

ЛАКОМА НАЖИВКА НА ЖОРСТКОМУ ГАЧКУ

Східне партнерство для 28 країн Євросоюзу – це не що інше , як хороший улов на примітивну наживку . А для країн пострадянського простору, які є партнерами ЄС по , так званому, східного партнерства, для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, України і Білорусі – це міраж щасливого майбутнього з молочними ріками і кисільними берегами. Але для таких країн, як Вірменія, Грузія, Молдова і Україна цей міраж вже розсіявся і настала протверезне, важка , а для багатьох навіть трагічна реальність у вигляді економічного розвалу , соціальних потрясінь , аж до найтяжчих військових конфліктів. Одним з найважчих і затяжних є український «армагеддон».

У ЄС і США сидять абсолютно холоднокровні , жадібні і безжальні прагматики , у яких є одна заповітна мрія – отримати території з їх природними і, почасти, інтелектуальними ресурсами, для посилення своєї економічної могутності та матеріального процвітання за рахунок ресурсів вищезгаданих країн колишнього СРСР . При цьому, західні благодійники турбуються лише про особисту наживу і байдуже ставлення до людей різних національностей, які проживають у цих державах, так званого СНД.

Саме перші 4 вищезгадані країни стали жертвами жадібної політики західного світу, де суть східного партнерства полягає лише у грабунку природних та інтелектуальних ресурсів цих країн і доведення населення до жебрацького існування і, практично, тотального вимирання в результаті нав’язаних їм так званих ліберальних реформ. Як , наприклад, в Україні реформа охорони здоров’я, пенсійна реформа, реформа освіти, судова реформа і реформа правоохоронних органів, які стали причиною зростання смертності серед населення України та різкого зменшення народжуваності.

В результаті цього смертність в 2 рази перевищує народжуваність, а населення України катастрофічно зменшується . Соціальні умови все більш і більш стають не сумісними з умовами виживання всього українського народу.

Тільки Білорусь і Азербайджан, завдяки своєму мудрому і реалістичному керівництву, поки що уникло долі своїх друзів по СНД.

Дуже показово прозорливое рішення А. Лукашенко , який відмовився від кредитів МВФ , мабуть, розуміючи, що МВФ і світовий банк – це основні «щупальця» або , прямо сказати, «основні інструменти», за допомогою яких проводиться економічне , а також соціально-политическоеразрушение «піддослідних» країн. Ці процеси здійснюються за рахунок діяльності всередині цих країн різних , так званих, громадських організацій-«грантоїдів», що фінансуються спец.службами західних країн з метою морально-психологічного розтління суспільства і створення штучно інспіровані громадянських конфліктів , в результаті яких , під виглядом так званих кольорових та інших революцій до влади приходять прозахідні і проамериканські режими.

Президент Азербайджану Алієв , як істинно східний мудрий політик, теж намагається тримати західних «благодійників» на безпечній дистанції, розуміючи, до яких наслідків це може призвести «східне партнерство». Думаю, що і для Білорусі , і для Азербайджану, і для Росії , і для Казахстану , для всіх пострадянських країн більш розумно було б розвивати економічне, культурне і наукове , і ін. види соціального співробітництва , саме, в рамках колишнього СРСР. Це може врятувати їх від тієї страшної долі, яка спіткала Україну, Грузію, Молдову, Вірменію і навіть численні країни арабського світу.

Необхідно відродити рівноправне економічне і соціально-політичне співробітництво з усіма країнами-колишніми республіками Радянського Союзу , а також більш широке і глибоке співробітництво і кооперацію з країнами БРІКС .

Саме таке широке економічне, соціально-політичне співробітництво з перспективою створення нового глобального економічного союзу з створенням власної міждержавної розрахункової грошової валюти , прив’язаною до золотовалютних і товарних ресурсів цих країн, дозволить їм ефективно протистояти західному світу і захистити інтереси своїх країн і всіх народів, що проживають на території цих держав від тих кошмарів , які переживають ті країни світу, які зазнали вищезгаданим «кольоровим, рожевим, весняним» та ін. революцій-держ. переворотів.

0 Понравилось?