Жити чи не жити в Україні

Жити чи не жити в Україні

Щороку в країні помирає понад півмільйона людей ! Пригнічує також факт зростання смертності серед новонароджених . І все це є наслідок соціально-економічної політики нинішньої правлячої української верхівки.

Поряд із зростанням цін на газ , опалення , холодну й гарячу воду та ін. комунальні послуги , зростають ціни на основні продукти харчування, контроль над якими був скасований нинішнім урядом.

Всю цю безрадісну картину доповнює так звана медична реформа, яка, насправді, ніщо інше, як скорочення більш , ніж удвічі витрат на надання медичної допомоги населенню України.

Згортання обсягів і якості медичних послуг, наш уряд іменує гучним словом “медична реформа”.

Перші ластівки так званої мед.реформи – це закриття десятків лікарень, мед. амбулаторій , фельдшерсько-акушерських пунктів, ліквідація цілих служб, що мають стратегічне значення для держави, а саме, ліквідація санітарно-епідеміологічної служби України, ліквідація профілактичного напряму колишньої радянської медицини, яку до загального знання визнавали найбільш економічно розвинені країни, як одну з найкращих у світі систем мед. допомоги населенню.

У розвинених країнах солідарні (державні) джерела фінансування (обов’язкове медичне страхування або централізовані податки) у загальних витратах на надання допомоги населенню, становить у середньому 6,6 % від ВВП ( валового внутрішнього продукту).

Таке фінансування охорони здоров’я дає розвиненим країнам можливість забезпечити повний спектр медичної допомоги всьому населенню.

Тільки в Німеччині , так зване добровільне медичне страхування, має близько 10 % самого заможного населення, тобто, вони платять за своє лікування своїми засобами.

Всі інші жителі Німеччини, через систему обов’язкового медичного страхування, мають виключно державне фінансування (тобто, безкоштовне надання повного спектру мед.послуг, причому , як при стаціонарному, так і при амбулаторному лікуванні).

Тільки в США, Туреччині та Мексиці гарантована державна мед.допомога не є загальною. У цих країнах гарантованої мед.допомоги не мають у США, відповідно, 16 % людей, у Туреччині – 30 %, в Мексиці – 50 %.

На сьогоднішній день українська держава в односторонньому порядку , не питаючи згоди у свого народу, грубо зневажаючи конституційні права , позбавляє все населення безкоштовною і повноцінної медичної допомоги.

Це не тільки ганьба, це геноцид українського народу. Прийде час і ці дії держ. чиновників будуть розглядатися , як грубе порушення норм основного закону України – Конституції. За що всі винні понесуть найважчі покарання.

0 Понравилось?