Яка земельна реформа потрібна Україні?

Яка земельна реформа потрібна Україні?

Так звана земельна реформа, тобто вільний продаж земель сільгосппризначення, згубна як для держави Україна, так і для її народу. Під яким би “соусом” від нас би не вимагали вільну & nbsp; продаж землі, справжня мета цієї афери – отоварити свої інфлірующіе, нічим не підкріплені долари, світовими масонськими організаціями. Адже придбання такого реального активу, як українські чорноземи, стратегічно важливо для отримання в майбутньому глобального панування цих трильйонери в питанні продовольчої завісімостівсего світу від них. Насправді, українським фермерам дійсно потрібна реформа за наступними напрямками:

 1. Найбільш важким ударом по агровиробникам є введення податку на додану вартість на вироблену ними продукцію, тому, повернення пільгової системи оподаткування агровиробникам (повернення ПДВ) є ключовою умовою для зростання агропромислового виробництва в Україні.
 2. Зниження ставки фіксованого сільгоспподатку.
 3. Припинити фіскальний тиск на фермерів через підвищення оціночної вартості землі і, відповідно, зростання орендної плати, кінцевою метою якого є збільшення абсолютних надходжень у вигляді зростаючого податку на доходи фізичних осіб зі зростаючою орендної плати.
 4. Припинити необґрунтоване підвищення заробітних плат в агросекторі не пов’язане з ростом виробництва і на тлі падіння прибутковості цих & nbsp; підприємств. Коли уряд намагається через податки на заробітну плату (які сьогодні становлять майже 52% від самої заробітної плати) збільшити надходження до держбюджету, при цьому посилюючи податковий тиск на виробників агропродукції.
 5. Припинити політизацію в усіх економіческіхвопросах, в т.ч. повернути аграріям ринки збуту в Росії і інших країнах СНД через що агровиробники втрачають близько 40% своїх традиційних ринків збуту (з чим пов’язані відповідні значні фінансово-економічні втрати, що обчислюються мільярдами доларів).
 6. Скасувати стягування НДСа при імпорті в Україну нових зразків сільгосптехніки, передових сортів і гібридів сільськогосподарських культур і племінного тваринництва (як ВРХ, так і свиней, птиці, кролів), насредства захисту рослин (гербіциди, фунгіциди, інсектициди).
 7. Здешевити мінеральні добрива за рахунок відродження української хімічної індустрії, а також скасувати акцизи на російські добрива до тих пір, поки українські виробники мінеральних добрив не піднімуть свій обсяг & nbsp; виробництва до максимального, щоб ціна на внутрішньому ринку була економічно прийнятна для аграріїв (тобто, внесення мінеральних добрив давало б відчутний, науково обгрунтований ефект).
 8. Знизити ціну на газ і електроенергію не тільки для населення, але і для підприємств-сільгоспвиробників до економічно обґрунтованого рівня.
 9. Створити сприятливі умови для тваринницької галузі, шляхом введення акцизів на імпорт іноземної тваринницької продукції до такого рівня, при якому українське тваринницьке виробництво стане рентабельним, з рентабельністю не менше 50-60%. Це дозволить наповнити наші магазини українським м’ясом, молочними продуктами, яйцями і т.д.
 10. Фінансово-банківська підтримка агровиробників повинна забезпечити, як мінімум, стабільність національної валюти і дешеві (2-3% річних), довгострокові (10-15 років) кредити для тваринницької & nbsp; галузі, відновлення і розвиток системи зрошуваного землеробства.
 11. Ціни на продукцію, що експортується з України, сільгосппродукцію повинні регулюватися урядом через державні експортні компанії, таким чином, щоб іноземні експортери не обкрадали українських агровиробників, використовуючи систему монопольної змови при заниженні закупівельних цін на вітчизняну агропродукцію. Це призводить до несправедливого збагачення експортерів & nbsp; через отримання ними надприбутків і погіршення економічного становища агровиробників, які отримують мінімальний прибуток при продажі своєї продукції за заниженими цінами в результаті змови іноземних експортерів.
 12. Ліквідація корупції на всіх етапах експорно-імпортних операцій з сільгосппродукцією та товарами для агровиробництва в Україні.

Громадський діяч, академік
і Віце-президент Академії економічних наук України

А.В. Пешко

0 Понравилось?