Лікування раку – можливо вже сьогодні!

Лікування раку – можливо вже сьогодні!

Людство стоїть на порозі можливої катастрофи. Це загроза третьої світової війни!

Не меншою загрозою для людства є такі важкі захворювання, як рак, СНІД, різні важкі аутоімунні захворювання (системний червоний вовчак, дерматоміозит, ревматизм, гломерулонефрит та інші).

Мені дуже хотілося б, щоб керівництво Америки і європейських країн допомогли людству, використовуючи свої величезні фінансові можливості, не для розпалювання війни в моїй рідній Україні, а для розробки методів лікування і профілактики названих мною важких недуг, які змушують страждати і вмирати в муках людей будь-яких національностей, політичних поглядів і віросповідань. Причому, повинен звернути увагу керівників Америки, європейських країн, України і Росії, що, на жаль, в структурі смертності після серцево-судинних захворювань онкологічні проблеми стоять на другому місці, практично в усьому світі.

Всім лікарям і навіть обивателям відомо, що при ракових захворюваннях у людей, які страждають цими недугами, в крові з’являються різні білкові і інші молекулярно-хімічні структури аналогічні тим, які з’являються в організмі жінок під час вагітності (альфа-фетопротеїн і інші речовини). Ці зміни в крові хворих на рак, як і в крові вагітних жінок супроводжуються сильним пригніченням імунної системи, в основному страждає так звана Т-клітинна система, що відповідає за протипухлинну і противірусну захист. Паралельно йде також менш виражене пригнічення антибактеріального, так званого В-клітинного імунітету. Звертає на себе увагу той факт, що чим більше розміри плоду в організмі вагітної і чим більше розміри пухлини, тим сильніше пригнічується імунітет. Пригнічення імунітету в організмі вагітної жінки максимально виражено, як правило на 4,5,6 місяцях вагітності, тобто поки йде швидке зростання малодиференційовані клітин і тканин плоду, що характерно і для клітин злоякісної пухлини (чим менше диференційовані клітини пухлини, тим швидше вони діляться, тобто росте пухлина і тим сильніше вони пригнічують імунітет). На жаль, при ракових захворюваннях клітини органів і тканин, пошкоджених мутацією ростуть і діляться зі швидкою їх дедіфференціровка (тобто швидким утрачивание пошкодженої тканини своїй високій специализированности).

Для прикладу, якщо клітини нирки виконують функцію очищення крові від різних токсинів і шлаків, то при пошкодженні їх раковим процесом вони втрачають цю можливість і більше не в змозі виконувати роботу по захисту організму людини від різних продуктів розпаду білкових тіл і інших токсичних речовин. На відміну від ракового процесу в організмі вагітної жінки зростання плоду супроводжується зростанням диференціювання тканини і при цьому йде постійне збільшення імунної відповіді. По завершенню процесів диференціювання органів і тканин плоду, тобто коли дитина в утробі матері стає повністю сформованим і готовим до народження, і самостійного життя, в організмі вагітної різко і, як правило, потужно наростає активність Т-клітинного імунітету, як ми вже говорили, що забезпечує організму матері захист від будь-яких чужорідних білкових структур, в тому числі організм матері виробляє антитіла по відношенню до власного плоду. В результаті цього відбувається відторгнення вже сформованого життєздатного плода, в результаті чого відбуваються пологи і на світ Божий з’являється новий ЛЮДИНА.

Наведені факти свідчать про те, що коли в організмі плода закінчується процес росту і диференціювання тканини, то це зупиняє вироблення зростаючими клітинами плода білкових гормональних та ін. Структур, які пригнічують Т-клітинний імунітет (тобто протипухлинний імунітет) проти чужорідних клітин мутантів. При пологах і в перші 2-5 годин після них в організмі породіль відбувається сильна активація противоклеточная (протипухлинного) імунітету. Не важко здогадатися, що якщо кров породіль в цей момент в певних кількостях (це окрема інформація) ввести хворим раковими захворюваннями, це сприятиме знищенню відповідних обсягів ракових клітин (природно, що переливання крові необхідно здійснювати з урахуванням відповідності групи крові, резус фактора, біологічної сумісності та відсутності в анамнезі породіллі родичів, які страждають на онкозахворювання)

Комусь здасться дивним, але кров породіль також в змозі виконувати замісну функцію в дірявому імунітет пацієнтів, які страждають на СНІД. А також ця кров в змозі підвищувати активність не тільки протипухлинного і антибактеріального імунітетів, а й активність репаративних процесів у хворих після важких травм і операцій. Кров вагітних жінок на певних термінах вагітності (3-6 місяць) має виражену імуносупресивної (тобто переважною імунітет дією) здатна пригнічувати аутоімунні процеси в організмі хворих на ревматизм, системний червоний вовчак і т.д.

Резюмуючи вищевикладену інформацію не важко зрозуміти, що дослідження крові вагітних жінок дають нам можливість лікувати найважчі і смертельно небезпечні захворювання.

Зрозуміло, інформація викладена в моєму зверненні до лідерів найбільш розвинених держав світу, небайдужих до даних проблем, великих бізнесменів, носить загальний і популярний характер. Насправді, для серйозного опису всіх можливостей, які дають нам глибокі молекулярно-генетичні, імунобіологічні та клінічні дослідження даних процесів, необхідно набагато більше друкованих сторінок з більш важкою і спеціалізованою термінологією. Я готовий безкорисливо поділитися своїми міркуваннями і знаннями з тими людьми, які щиро хочуть працювати на благо людства. Заздалегідь попереджаю, що докладна інформація набагато складніша і, відповідно, може бути доступною лише для неординарних професіоналів в сфері медицини та біології.

Парадоксально, але факт, що лікування онкозахворювань також як і СНІДу є можливим вже сьогодні, проте для цього необхідно щоб розробкою вищевказаної схеми здійснюють провідні фахівці світу, об’єднавши свої зусилля. Я готовий виконувати роботу в якості наукового консультанта або керівника в цих дослідженнях, які насправді можуть дати людству набагато більше інформації і можливостей лікування не тільки вищеназваних захворювань, але і вирішення питань біотехнології створення тваринних білкових продуктів харчування штучним шляхом.

З глибокою повагою до лідерів провідних країн світу
і всім представникам людського роду

Громадський діяч, академік
і Віце-президент Академії економічних наук України

А.В. Пешко

0 Понравилось?